Cavex
CAVEX  O nás  Značky  Jdi  Shop  Show  Kontakt  Partneři  VO  Přihlásit Registrace
speleo vybavení

Home > Hodinky

Hodinky

Číslo: 0100
SUUNTO CORE

Pohledem nahoru spatříte hvězdné nebe. Váš počítač Suunto Core však sleduje blížící se bouřku. Upozorní vás prostřednictvím Storm Alarmu – je to jedna z několika užitečných funkcí, které vám pomáhají správně se rozhodovat. Suunto Core je vytvořen na základě úspěchu slavného modelu Suunto Vector a poskytuje vám přesné údaje měřené výškoměrem, barometrem, hloubkoměrem, digitálním teploměrem, indikátorem tendence počasí a digitálním kompasem.  

Cena: 6160.0 Kč  AKČNÍ CENAČíslo: 0101
SUUNTO OBSERVER BLACK

Nárazuvzdorný Observer je ideální instrument pro každou sportovní akci, ale díky jeho nadčasovému vzhledu ho lze nosit v jakékoli situaci. K dispozici je ve třech různých materiálových kombinacích: pouzdro z nerezové oceli s elastickým řemínkem, pouzdro z nerezové oceli s ocelovým náramkem a titanové pouzdro s titanovým náramkem.

Cena: 9990.0 Kč  AKČNÍ CENAČíslo: 0102
SUUNTO X6HR

Suunto X6HR je dokonalým přístrojem vytrvalostního atleta, který pracuje na zlepšení svého tréninku. Nabízí unikátní kombinaci tří funkčních dimenzí, díky které poskytuje uživateli veškeré podstatné informace přímo během podávání vlastního výkonu.  

Cena: 9890.0 Kč  AKČNÍ CENAČíslo: 0103
SUUNTO VECTOR

Suunto Vector je průlomovým modelem řady sportovních přístrojů Suunto. Je odpovědí outdoorovým nadšencům na celém světě, kteří potřebují podrobné informace o terénu svých aktivit, ať už v horách, cyklistických stezkách, lyžařských svazích, atd... Vector je kombinací výškoměru, barometru a elektronického kompasu se všemi rysy sofistikovaných hodinek.

Cena: 4930.0 Kč  AKČNÍ CENAČíslo: 0104
SUUNTO X9i

Suunto X9i, nejmenší outdoorový počítač s funkcí GPS na světě, je nyní kompatibilní s několika digitálními mapovacími službami s rozsahem po celém světě. Inovované Suunto X9i disponuje novou USB nabíječkou a PC konektorem, takže si uživatelé mohou během stahování dat zároveň i nabíjet své X9i přes PC. Nový Suunto X9i je nabízen ve dvou barevných provedeních: black (černý kryt, světlý display) a tan (stříbrný kryt, tmavý display).

Cena: 8590.0 Kč  AKČNÍ CENAČíslo: 0105
SUUNTO X10

Suunto X10 je chytrý a odolný outdoorový počítač, který staví na desetiletých zkušenostech Suunto ve výrobě instrumentů, se kterými překonáváte hranice. Díky rychlejšímu a lepšímu zachycení GPS - dokonce i pod hustým listovím stromů - vás Suunto X10 bez obtíží a s jistotou naviguje, zatímco vaše ruce jsou volné pro zdolávání překážek. Při odpočinku po tůře můžete v pohodlí domova prohlížet a sdílet vaši trasu na Google Earth™.

Cena: 12590.0 Kč  AKČNÍ CENAČíslo: 0106
SUUNTO LUMI

První outdoorové dámské hodinky, vhodné jak pro cestování s přáteli, tak pro nejnáročnější podmínky v Himalájích. Suunto Lumi vás snadno navigují horskými pěšinami, ulicemi rušného města, i shonem všedního dne. Tento outdoorový skvost je vytvořen ženami speciálně pro ženy, které jsou aktivní, nadšené, odvážné a chtějí si naplno užívat života.

Cena: 7390.0 Kč  AKČNÍ CENAČíslo: 0107
SUUNTO D4

Suunto D4 je tu proto, abyste si užili vaše potápění. Ať už trávíte zaslouženou dovolenou, nebo právě pilujete svůj styl při freedivingu, díky Suunto D4 jste informováni o každém metru svého ponoru. A ani vám to nenabourá rozpočet.Ačkoliv Suunto D4 na vaší ruce na suchu jasně říká „jsem potápěč“, díky jejich designu jste vždycky IN. V jejich robustním, avšak úhledném pouzdře se skrývají následující funkce:

Cena: 11490.0 Kč  AKČNÍ CENAČíslo: 0108
SUUNTO D6

Nechali jste počítač v autě? Zapomněli jste na kompas? Se Suunto D6 se vám to už nikdy nestane. Ráno si jej prostě připnete na zápěstí a on bude stále s vámi. Suunto D6 je počítač s možností přepínání dvou dýchaných směsí pro dekompresní ponory, disponující elektronickým kompasem.

Cena: 15990.0 Kč  AKČNÍ CENA S GUM.ŘEMÍNKEMČíslo: 0109
SUUNTO D9

Suunto D9 je prvním počítačem na světě, který má digitální kompas a bezdrátový senzor pro měření tlaku v lahvi a je nabízen ve dvou provedeních - s tradičním pryžovým nebo luxusním titanovým náramkem.

Cena: 25490.0 Kč  AKČNÍ CENA S GUM.NÁRAMKEM
1   |   2      »      2006 © Cavex club, shop Shean, design JaKAventure Verticale

raumerclimbing

9.4.2009 17:29

SLEDUJ - KALENDÁŘ - A VYBER SI AKCI, KURZ NEBO EXPEDICI. MÁŠ-LI CHUŤ, MOTIVACI, SÍLU PAK SE PŘIDEJ.

30.1.2009 22:51

KAMENNÁ PRODEJNA V BRNĚ NA ŠILINGROVĚ NÁMĚSTÍ - OBCHOD NABITÝ PO STROP ZBOŽÍM A MATROŠEM PRO SPELEO, CANYONING A OUTDOOR.

18.3.2009 13:15

PROVOZNÍ DOBA PO-PÁ 10:00-18:00, SO 9:00-12:00, E-SHOP, PŮJČOVNA, POJIŠTĚNÍ ALPENVEREIN, KURZY, AKCE, EXPEDICE, SPELEO ŠKOLA, ZÁRUKA 3 ROKY, POZÁRUČNÍ SERVIS.